The Universe
10 неща, които не знаеш за мен Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
10 неща, които не знаеш за мен Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalРегистрирайте сеПоследни снимкиВход
Similar topics

     

     10 неща, които не знаеш за мен

    Go down 
    +7
    Дейвид
    Lily
    Creepy Fantasy
    Соня Грей
    Venom Kiss
    Дестини
    Sweet Tease
    11 posters
    АвторСъобщение
    Sweet Tease
    The Master of the Universe
    The Master of the Universe
    Sweet Tease


    Female Gemini
    Данни на Героя
    Раса: Човек
    Адрес: West Valley West Valley
    M.A.:

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyСъб Ное 06, 2010 5:03 am

    10 неща, които не знаеш за мен 10-things

    Избройте 10 неща, които не знаем за вас!
    (И не - десет не са толкова много, колкото изглеждат)
    Върнете се в началото Go down
    http://www.rp-u.darkbb.info
    Дестини
    Червен Гигант
    Червен Гигант
    Дестини


    Female Virgo
    Данни на Героя
    Раса: вампир (бивша магйосница)
    Адрес: Vampire South Coast Vampire South Coast
    M.A.: Омега Омега

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyНед Ное 07, 2010 8:24 pm

    1. Предпочитам да седя на тъмно през нощта, отколкоото на слънце през деня.
    2.Препочитам да ми е студено пред горещо
    3. Още спя с огромна плюшена играчка, която завивам нощем, въпреки че за мен не остава мног одеяло.
    4.Не обичам да нося широки дрехи.
    5.Написала съм... 3 книги.
    6.Имам само една истинска най-добра приятлека.
    7.абсолютни винаги плача на филми и книги
    8.когато бях на 10 вярвах че ще вляза в Хогуортс и се бях хванала на бас с брат ми че ще ме приемат
    9.не съм виждала майка си от 10.. не вече са 11 години
    10. хм... Спя в една стая със сестра си.

    Тези факти броят ли се xD
    Върнете се в началото Go down
    http://b2b-d2.betaboard.net/
    Venom Kiss
    Факир на форума
    Факир на форума
    Venom Kiss


    Female Gemini
    Данни на Героя
    Раса: човек
    Адрес: West Valley West Valley
    M.A.:

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyПон Ное 15, 2010 6:50 pm

    1. Не обичам сладкото
    2. Когато съм в депресия се тъпча
    3. Не съм излизала от творческата си криза от както почнахме училище
    4. Имам чувството, че пиша тъпо (което е така)
    5. Не обичам да се карам с хората и затова често отстъпвам
    6. Котката ми в момента яде найлон о.О незнайно защо (купичките и са пълни с храна)
    7. Винаги се карам със сестра си.
    8. Писна ми да чакам за лап-топ
    9. Сънищата ми винаги са много странни
    10. Мразя бебета (ама т'ва всеки го знае)
    Върнете се в началото Go down
    http://www.rp-u.darkbb.info
    Соня Грей
    Ултракомпактно Джудже
    Ултракомпактно Джудже
    Соня Грей


    Female Aquarius
    Данни на Героя
    Раса: Хибрид
    Адрес: Vampire South Coast Vampire South Coast
    M.A.: Омега Омега

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyПон Ное 15, 2010 8:39 pm

    1. Не разрешавам на нашите да ми пипат плюшените играчки. Това е забранена зона. xD Също така има няколко мънички плюшки над възглавницата ми.
    2. В леглото ми и/или в чантата ми винаги,ама абсолютно винаги има книга. (Което май можете да го предположите.. xDD)
    3. Обичам да ям сладко. Aма мнооооооого!
    4. И аз като Гери предпочитам да ми е студено, отколкото топло. И ще ви кажа защо. Когато ти е студено винаги можеш да си облечеш нещо,а когато ти е топло колко дрехи можеш да свалиш? xD И пак има огромна вероятност да ти е горещо.
    5. Смятам, че не пиша хубаво. (Не конкретизирам. Имам предвид всякакви писания, на всякаква тема.)
    6. Харча всичките си спестени пари за книги и много често получавам по някой и друг странен поглед.
    7. Когато бях малка имах едно одеалце и му бях измислила име. ;dd
    8. Не знам дали знаете, но на галено съм Лина, защото още като съм била малка, когато са ме питали как се казвам аз съм отвръщала – Лина.
    9. Смятам, че говоря много зле на английски, но за сметка на това мога да пиша. xD (Мда, това прозвуча много тъпо.)
    10. Всички ми казват,че см луда,ама това вие го знаете. Следователноо.. не се брой. Аммм.. винаги,когато се прибера с петица по какъвто и да е предмет, майка ми ме посреща с: Защо не е шест?! xDD
    Върнете се в началото Go down
    Creepy Fantasy
    Ултракомпактно Джудже
    Ултракомпактно Джудже
    Creepy Fantasy


    Female Cancer
    Данни на Героя
    Раса: Човек
    Адрес: West Valley West Valley
    M.A.:

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyПон Ное 15, 2010 11:39 pm

    1. Паникьосвам се лесно и за много неща.
    2. Може да се каже, че съм доста срамежлива, което е и доста досадно, защото всички го забелязват.
    3. Не ми се иска много често да ям сладолед или да пия кола... не че не обичам, просто рядко се сещам за тях.
    4. Постоянно си купувам куп книги, които остават доста дълго време недочетени, но не го разгласявам, защото някои хора ми се смеят, че изобщо съм способна да дам 12 лв. за една книга.
    5. Също като книгите, имам безброй свалени сериали и филми, които може с месеци да си стоят без да ги изгледам. Чакайте... месеци ли? Това дори е малко. Просто имам някакво странно желание да прочета и изгледам възможно най-много.
    6. Не мога да се карам с хората, не мога да им отказвам, да се държа гадно и т.н., дори когато имам причина. Просто мразя да бъда груба.
    7. Падам си малко несериозна. Нещата бързо ми омръзват, а и не съм никак отговорна. Лошо е, знам.
    8. Имам навика да обмислям някои случки в продължение на минути, дори часове, докато не си изясня всичко. Обичам да анализирам всяка ситуация.
    9. Обожавам филмите, в които жените са някакви силни личности, подли кучки или имат внушителни моменти на отмъщение.
    10. Когато видя някой да си направи нещо, или пък взема идея от някой филм... например тефтер с някакви цитати - решавам, че ще е яко и аз да си направя такъв. Но никога не ги довършвам. Имам много тефтери, които не съм запълнила дори до половината.
    Върнете се в началото Go down
    Sweet Tease
    The Master of the Universe
    The Master of the Universe
    Sweet Tease


    Female Gemini
    Данни на Героя
    Раса: Човек
    Адрес: West Valley West Valley
    M.A.:

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyВто Ное 16, 2010 1:09 am

    1. Имам ужасно тънка и бяла кожа... Лесно изгарям, вените ми се четат на нея, много е чувствителна... и никога не почернява. Като на вампир е :Д
    2. В нашата фамилия нещата стават през поколение. Всички от поколението на баща ми са със сини, зелени и сиви очи. Преобладават жените и не са постигнали нищо в живота. Всички от моето поколение сме с кафяви очи (странно, а? Мама и тати са със светли очи, откъде ли дойдоха тия кафевите? От комшията сигурно...), преобладават момчетата (аз и кака ми сме единствените момичета от общо 31 братовчеда) и всички сме умни и талантливи (стоп минута за реклама).
    Сега децата на братовчедите са все момичета (отново) и всички са със светли очи. Което ми говори, че ако някога имам дете, то ще е тъпа блондинка, със светли очи, която няма да ми наследи таланта. Затова съм на мнение, че не искам дете :Д
    3. Не обичам да правя секс. Смятам, че е загуба на време и усилия. Много повече ми харесва да флиртувам.
    4. Ужасно ненаситна съм в мечтите си... Лошото е, че ги постигам лесно и си поставям нови и нови, все по-недостижими. Ето, например доскоро си мечтах, че искам да уча в Англия. Сега, когато го постигнах, не ми е достатъчно и се замислям дали след някоя и друга година, да не замина за Америка и да ги видя що за стока са и там.
    5. Трима човека обичам в живота си и давам всичко за тях. Дядо ми, който за съжаление почина лятото и аз го преживях много тежко. Майка ми, която е най-невероятната жена на света (колкото и да ме дразни понякога) и Алето, която просто ме познава и е винаги до мен (дори когато ни делят стотици километри).
    6. Не вярвам в любовта между мъж и жена. Вярвам в тази между приятели и семейство. Каквито и момчета да съм срещала, рано или късно всеки ми омръзва. Затова за мен една връзка трябва да е невъзможна и неосъществима, за да поддържа интереса.
    7. Като бях малка се ядосвах, че съм се родила момиче. Винаги съм смятала, че ще съм по-подходяща като момче.
    8. Мразя комплиментите. Обичам критиката и обективните похвали, но мразя, когато някой почне да ми се превъзнася.
    9. Имам татус и 5 дупки за обици по себе си. Винаги съм искала да си пробия пъпа, но знам, че няма да ми седи хубаво.
    10. Нямам нито един чифт черни или бели чорапи. Всичките са цветни.
    Върнете се в началото Go down
    http://www.rp-u.darkbb.info
    Lily
    Звезден Дъжд
    Звезден Дъжд
    Lily


    Female Taurus
    Данни на Героя
    Раса: Ангел
    Адрес: North-East Realm North-East Realm
    M.A.: Сигма Сигма

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyВто Ное 16, 2010 2:03 am

    1. Голям инат съм
    2. Прекалено съм чувствителна и това страшно много ми пречи
    3. Страшно съм ревнива, каквото си е мое никой да не го пипа хД
    4. Майка ми е починала когато съм била на годинка и сега живея с леля ми и баба ми, а баща ми живее в друг квартал с брат ми. Виждаме се 1 на седмица
    5. Обожавам да чета книги и имам мания за купуване на книги. Вече от 3 седмици не съм си взимала никаква и се побърквам.
    6. Обожавам да слушам музика. Просто без музика не мога.
    7. Имам над 30 плаката на Здрач и Дневниците и тем подобни на стената в стаята ми.
    8. Много съм влюбчива
    9. Обичам да се гримирам и в повечето случай правя това в свободното си време
    10. Имам обица на носа, и искам да си направя тату :P
    Върнете се в началото Go down
    http://teenobsession.forumotion.com/forum.htm
    Дейвид
    Неутронна Звезда
    Неутронна Звезда
    Дейвид


    Male Scorpio
    Данни на Героя
    Раса: Дух
    Адрес: Middle Island Middle Island
    M.A.:

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyВто Ное 16, 2010 2:24 am

    Въйй сега Ками още повече ме кефи..Мн яко ся да кажем мойте..
    5 Позитивни и 5 Негативни ще кажа,почвам с негативните...

    1.Всеки може да ме манипулиран(мразя го тва в мене)
    2.Ям само боклуци,мразя да вечерям и обядвам,предпочитам една голяма закуска и после само малко подкрепяне...
    3.Карам се точно с хората които най-много ценя, там семейство приятели.По скоро си го изкарвам на тях...
    4.Винаги съм бил затворен в себе си,винаги отстъпвам за спор обаче някой да ми посегне и аз отвръщам ама неуспешно...
    5.Амм падам си малко пироман ;d ;d
    ...
    6.Имам само един единствен най-добър приятел който ме разбира и съм отраснал с него и тва е братовчетка ми...
    7.Винаги когато имам свободно време гледам облаците,винаги са ме влечали,особено когато има дъжд обожавам просто да гледам и да мисля...
    8.Бих дал всичко за да направя някой щастлив дори човека който мразя..Не обичам да виждам тъгата в хората,макар мене никога да не ме е напускала...
    9.Обожавам да седя в водата,когато отиваме на море аз просто се отпускам и си плавам по повърхноста,успокояващо и опасно щото един път ме завлече навътре......
    ...
    И последното..
    10.Предпочитам облачно време,без да има огромно слънце..Най-добре да има лек бриз и бели облаци които да скрият горещото слънце...Обожавам го тва време...Както и дъжда..(Тука включвам и Дъжд-Нали дъжд...На Герито говоря де..;d)

    И беше мн яко да го споделя тва...
    Върнете се в началото Go down
    winter love
    Проксима Кентавър
    Проксима Кентавър
    winter love


    Female Taurus
    Данни на Героя
    Раса: Елф
    Адрес: North-East Realm North-East Realm
    M.A.: Сигма Сигма

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyВто Ное 16, 2010 9:12 pm

    1. Страх ме е от тъмното и самотата
    2. Лесно се плаша
    3. Обожавам мед и всякакво сладко, особено от смокини
    4. Лесно се влюбвам и от това много съм страдала
    5. Прекалено много мисля за околните и никога за себе си... Но хората това не го оценяват
    6. Все още спя с плюшени играчки и всички си имат имена
    7. Имам непоносимост към кръв, но когато гледам филм с кръв и насилие се възбуждам
    8. Всичките си мисли ги споделям на котката си или на плюшеното си мече По
    9. Твърдя, че мразя сестра си, но ме е страх при мисълта, че може да й се случи нещо и да я загубя
    10. Обожавам душ - гелове и парфюми. Колекционирам си ги...
    Върнете се в началото Go down
    Савана Мур
    Променлива Звезда
    Променлива Звезда
    Савана Мур


    Female Pisces
    Данни на Героя
    Раса: Вампир
    Адрес: Vampire South Coast Vampire South Coast
    M.A.:

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyПон Дек 13, 2010 1:02 am

    1. Обожавам високите скорости. Начина, по който колата ускорява... Усещането, че следващия метър може да е последния. Пътя, прелитащ изпод гумите...
    2. Обичам аромата на масло, бензин и изгорели гуми.
    3. Били са ми инжекция в склерата на окото. (т.е. бялото)
    4. Когато бях на 5-6 щеше да ме блъсне кола.
    5. Като наркоман съм когато става дума за кока-кола. Преди години дори имах проблес с това, защото един ден не пих и добре че беше баща ми, за да не си разбия главата в плочките на кухнята. След това бях преминала на строго определен режим. Вече нямам този проблем.
    6. Обожавам водата, но не мога да плувам. Поради тази причина често ми се налага да се препичам повече на слънце, защото нямам никаквото намерение да стоя като някой пирон, докато майка ми се плицика около мен.
    7. Мразя да ми се натрапват, но мразя и да не се интересуват от мен.
    Пр.: Родителите ми, не ми се натрапват, обаче никога няма да забележат че съм болна, ако не мина през пълната фаза "информироглезене".
    8. Обичам тъмнината. Чувствам се по-пълноценно, по-спокойна и по-отпусната на тъмно.
    9. Страдам от частична клаострофобия: асансьори, стари асансьори.
    Просто полудявам. Пулсът ми се ускорява, зрението ми се замъглява, пригажда ми се... В старите - въобще не се качвам. В новите - с придружител. Винаги след като сляза, леко ми се вие свят.
    10. В 1-4 клас бях аутсайдер. От тогава се научих да преодолявам хората. Плачех рядко, единствено от яд. Нищо нямаше значение... Живех със самотата, тя ми беше като най-добър приятел. Харесвах я. След това се преместих... намерих първите си приятели, но някак не беше същото. Отново не чувствах всецяло... Не обичах. Никого освен родителите ми и баба ми и дядо ми. Преди около година, или по-точно 11 месеца нещата се промениха. Постепенно отново се събудих. Събудих се за живота, почувствах... Благодарение на един човек. Може да звучи, изтъркано и банално. Сега не привествам самотата. Сега я гоня.
    Върнете се в началото Go down
    http://thenightworld.vampire-legend.com/forum.htm
    Евкалипт.
    Централен нападател
    Централен нападател
    Евкалипт.


    Female Sagittarius
    Данни на Героя
    Раса: шибана некромантка/ богиня на яростта и разрухата
    Адрес: North-East Realm North-East Realm
    M.A.:

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyСъб Дек 18, 2010 1:38 am

    1. ОБОЖАВАМ вкуса в устата си, докато ям шоколад и пуша цигара.
    2. Мога да се възбудя от буквално ледено докосване. :D
    3. Не плача на филми, а на книги,
    4. Имам алергия към шоколад(черен и кафяв), какао и касис.
    5. Преди да офъкам дългата до гъза ми черна коса, не бях стъпвала във фризьорски салон цели 4 години.
    6. Когато ми се налага да говоря/ пиша на немски, веднага превключвам на френски, макар да не съм учила френски от 8ми клас насам.
    7. Мога да карам сноуборд, но не и скейт. Странно, а?
    8. Когато бях малка, много си падах по котки, сега ги мразя.
    9. Мечтая си за домашен любимец зайче, което да кръстя "Пъци-Пъци" :bounce:
    10. Преди да навърша 16 вече имах криминално досие.
    Върнете се в началото Go down
    Лорън Дестъни
    Двойна Звезда
    Двойна Звезда
    Лорън Дестъни


    Female
    Данни на Героя
    Раса: Демон
    Адрес: North-East Realm North-East Realm
    M.A.:

    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен EmptyСъб Дек 18, 2010 1:49 am

    Тези неща ги знаем.. само не знаем от какво е криминалното досие.. Защо? Какво е станало т.н.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    10 неща, които не знаеш за мен Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които не знаеш за мен   10 неща, които не знаеш за мен Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    10 неща, които не знаеш за мен
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » 5 неща, без които не можем

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    The Universe :: КЛЮКАРНИК - Дискусии и спам-
    Идете на:  
    Protected by Copyscape Online Plagiarism Check
    Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии