The Universe
Анита Блейк - Ловецът на вампири - Л.К.Хамилтън Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Анита Блейк - Ловецът на вампири - Л.К.Хамилтън Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Анита Блейк - Ловецът на вампири - Л.К.Хамилтън

Go down 
АвторСъобщение
Sweet Tease
The Master of the Universe
The Master of the Universe
Sweet Tease


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: Човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Анита Блейк - Ловецът на вампири - Л.К.Хамилтън Empty
ПисанеЗаглавие: Анита Блейк - Ловецът на вампири - Л.К.Хамилтън   Анита Блейк - Ловецът на вампири - Л.К.Хамилтън EmptyПет Ное 26, 2010 12:15 am

Поредицата за Анита Блейк - Ловецът на вампири by Л.К.Хамилтън

Кървави кости
[You must be registered and logged in to see this image.]
Лоръл К. Хамилтън

Описание:
Ловецът на вампири Анита Блейк е изцяло посветена на работата си, но този ден е по-тежък от обикновено. Тя получава две задачи, които ще накарат дори закалената в борбата с вампирите Екзекуторка да се съмнява в способностите си: вдигането на цяло гробище двестагодишни трупове и разгадаването на убийството на трима тийнейджъри от Мисури, извършено по невиждан до момента начин... ... щом се съмнеше, някои от нас щяха да са живи, а някои не. Естествено, може би ставаше дума само за един наскоро умрял вампир, с който трябва да се справим. Ако беше така, можеше всички да посрещнем изгрева. Но не бях живяла толкова дълго само като се надявах на най-доброто. Да предполагаш, че ще се случи най-лошото беше по-безопасно. И обикновено по-вярно.

Кафенето на лунатиците
[You must be registered and logged in to see this image.]
Лоръл К. Хамилтън

Описание:
С Анита Блейк получавате двама експерти по свръхестественото в едно – съживител и убиец на вампири. Тя е една от добрите в свят, пълен с лоши създания. Свят, който оживява в бестселъровите романи на Лоръл К. Хамилтън. Сега Анита е влюбена във водача на местната глутница върколаци. Тя вече е преживяла повече от всеки друг, но този път любовта може да причини смъртта и.
"Твърде много ли беше да искам някой, който е човек? По дяволите, познавах доста жени на моята възраст, които въобще не можеха да си уредят среща. И аз бях от тях преди Ричард. Добре де, Жан-Клод би ме извел, но аз го отбягвах. Не можех да си представя да излизам с него, сякаш е обикновен човек. Можех да си представя, че правим секс, но не и че излизаме..."

Циркът на прокълнатите
[You must be registered and logged in to see this image.]

Лоръл К. Хамилтън

Описание:
"Романтични трепети, еротични тръпки и най-сексапилният вампир в жанра."- Джейн Ан Кренц

В своите романи Лоръл Хамилтън ни представя Анита Блейк, ловец на вампири в свят на свръхестествени удоволствия. И болка. Когато един могъщ, хилядолетен вампир връхлита Сейнт Луис, между немъртвите се разразява битка, от чийто изход зависи душата на града и живота на Анита...


Усмихнатият труп

[You must be registered and logged in to see this image.]
Лоръл К. Хамилтън

"ИСТИНСКО ОБСЕБВАНЕ." - ДЖЕЙН АН КРЕНЦ

Авторът на бестселъри на "Ню Йорк Таймс" Лоръл К. Хамилтън въвежда читателите в опасния живот на Анита Блейк, съживител и ловец на вампири - толкова добра във вдигането на мъртъвци, колкото и в екзекутирането на немъртви. Сега, едно създание, отдавна преминало в гроба, връхлита Сейнт Луис като кървава вълна. На Анита и предстои да научи, че някои тайни е по-добре да останат погребани - а някои хора са по-добри мъртви...

Вдигни някой и друг мъртвец, убий един-два вампира и хората започват да те смятат за едно от чудовищата. Понякога боли. Но сега... сега криеше определени възможности. "Наистина ли смятате, че съм дошла невъоръжена?" - попитах. Прозвуча съвсем мирно и кротко. "Бихте ли заложили живота си?"


ИЗТЕГЛИ ПОРЕДИЦАТА [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
 
Анита Блейк - Ловецът на вампири - Л.К.Хамилтън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» <3 Анита Блейк
» Изпепелена by Кристин, П.С. Каст (Училище за вампири #7)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Universe :: FREE Преводи-
Идете на:  
Protected by Copyscape Online Plagiarism Check
Създайте безплатен форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии