The Universe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com

ИндексPortalРегистрирайте сеВход

Share | 

От къде произлиза потребителското ви име?

Go down 
АвторСъобщение
Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума

Female Gemini
Данни на Героя
Раса: човек
M.A.:

ПисанеЗаглавие: От къде произлиза потребителското ви име?   Нед Дек 05, 2010 10:16 am

Споделете: Как решихте това да е потребителското ви име? Защо? Има ли нещо по специално в него?
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Sweet Tease
The Master of the Universe
The Master of the Universe

Female Gemini
Данни на Героя
Раса: Човек
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза потребителското ви име?   Нед Дек 05, 2010 10:26 am

Старото ми е Black Sphere... то идва от една песен - The dark side of the moon, бях направила някаква асоциация, че тъмната страна на луната е черна сфера и така...
Sweet Tease няма кой знае каква история при възникването, доста дълго се чудех как да се пиша тук и накрая просто се написах така... нищо интересно :Д

Vicky Sullivan says: The best way to get over someone, is to get under someone else.
Cheating, drinking, drugs. It's all fair game.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума

Female Gemini
Данни на Героя
Раса: човек
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза потребителското ви име?   Нед Дек 05, 2010 10:44 am

Моето име произлиза от Ками хД. Преди.. няякога преди да отворим сайта бях klawchence. Така ми казваше една фр.
После се прекръстих на Venom Kiss, защото Ками ми го предложи и веднага ми хареса.

Hailey Dash: Welcome to my happy place!
Now take your shits and leave!

Евкалипт.
Централен нападател
Централен нападател

Female Sagittarius
Данни на Героя
Раса: шибана некромантка/ богиня на яростта и разрухата
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза потребителското ви име?   Пон Дек 06, 2010 1:07 pm

То не беше Евкалипт., то не беше Амоняк, то не бяха глупости....

Първоначално бях Евкалипт. и така си останах от доста време насам. Произлиза от една скучна и дълга история, датираща от времето, когато се явих на изпит за втори сертификат по английски език на Кеймбридж. Накратко : докато церберката обикаляше и постоянно се караше как си държа листа и как оная зад мен можела да преписва, трявбаше да слушам и дрънкащия на касетофона, който се обясняваше нещо за растението евкалипт. Помня колко беше топло и как постоянно си представях, че нямаше да мога да дишам, ако живеех в Австралия, за да не мисля за тогавашната жега. И понеже се регнах юни месец, точно когато климатикът в хола за пореден път беше прецакан, беше адската жега, се сетих за онази случка. И оттам ми дойде и ника.

Learynne Dust says :
"My mind is a one-way street with a thousand lanes and a million ways to kill."

winter love
Проксима Кентавър
Проксима Кентавър

Female Taurus
Данни на Героя
Раса: Елф
M.A.: Сигма Сигма

ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза потребителското ви име?   Пон Дек 06, 2010 7:58 pm

winter love произлиза от името на моя любима песен. От около 3 години навсякъде се регистрирам с това име...

И оназ въздишка с цвят на дъжд
е вече само в моите очи...
Creepy Fantasy
Ултракомпактно Джудже
Ултракомпактно Джудже

Female Cancer
Данни на Героя
Раса: Човек
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза потребителското ви име?   Съб Дек 18, 2010 8:54 am

Първоначално беше Sisenceto0o и то не само в този форум... Но после реших, че ми трябва разнообразие - потребителско име, което да няма нищо общо с името ми... нещо ново и различно. Помолих няколко човека за идеи, имаше различни комбинации като Creepy Nightmare, Dark Fantasy, Bloody Dream и т.н. Като попитах Ками кое от всичките да изберя, тя ми каза, че й харесва комбинацията Creepy Fantasy. Точно такава комбинация никой не беше предложил, но като се замислих ми хареса повече от останалите и казах така да ме преименува :]

Jennifer Sullivan:
Temper. Fire. Passion.

Lily
Звезден Дъжд
Звезден Дъжд

Female Taurus
Данни на Героя
Раса: Ангел
M.A.: Сигма Сигма

ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза потребителското ви име?   Съб Дек 18, 2010 5:26 pm

Преди навсякъде се регистрирах с bella93 или hermione все имена от филми. Преди около една година реших, че това ми е супер тъпо и започнах да си пиша моето име на английски. И сега навсякъде съм или Lily или Lily93 :)

http://teenobsession.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза потребителското ви име?   

От къде произлиза потребителското ви име?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1