The Universe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com

ИндексPortalРегистрирайте сеВход

Share | 

Дарби и предчувствия

Go down 
АвторСъобщение
Sweet Tease
The Master of the Universe

Female Gemini
Данни на Героя
Раса: Човек
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Дарби и предчувствия   Сря Авг 11, 2010 8:17 am

Случвало ли ви се е някога да имате предчувствия за нещо, да сънувате неща, които се сбъдват, да предсказвате бъдещето и т.н.? Вярвате ли в медиуми, врачки и ясновидци? Гледате ли си на карти, кафе и други? Споделете...
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Себастиан Мур
Звезда-Заря
Звезда-Заря

Male Aries
Данни на Героя
Раса: Стихиен вампир
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Чет Авг 19, 2010 10:03 pm

Aми, след като ще съм първия който ще пише тук поне дай да се изразя правилно, защото имам навика да започвам някакво изречение, то да става прекалено дълго и накрая да не се сещам за какво съм говорил... XD
Tъй, на мен лично не ми се е случвало да сънувам нещо и то да се сбъдне, но някой места които съм сънувал няколко дни след това ми се е случаво да попадна ня тях, а никога преди не съм бил там... Което според мен е доста странно...
Вярвам във подсъзнателни връзки, телекинеза, телепатия и всичко което можете да се сетите XD Дори извънземни. Просто не мога да приема, по цялата Вселена ние сме единствените живи същества...
Та, аз не вярвам във улични гледачки и медиуми и ясновидци дето ги дават по телевизията и т.н. Единствения медиум, в който вярвам е мен XD Така де, това в което вярвам е планените. Те могат да определят бъдеще, характер и т.н.
Преди няколко месеца заедно със сестра си си купихме книга за Хиромантията и мога да кажа, че някой неща са доста вярни и въпреки че не съм я прочел (книгата) все още цялата ми беше доста интересно и дори учителките в училище и всички от класа ми ме караха да им гледам на ръка XD Направо всичкото внимание на останалите, което спечелих с тази книга ме отказа да я прочета цялата XD Не съм от хората, които харесват вниманието... Иначе ми казваха че "предсказанията" ми са били почти напълно верни...
Така че мога да кажа че вярвам в тези неща, и понякога те могат да са доста точни, но зависи от човека който ти гледа... повечето вече не са истински гледачи и медиуми. Биха ти казали хиляди хубави неща, ако им дадеш малко пари :evil:
Иде ми да ги набия XD

Савана Мур
Променлива Звезда
Променлива Звезда

Female Pisces
Данни на Героя
Раса: Вампир
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Пет Сеп 10, 2010 1:19 am

Точно като Ники и аз не вярвам в медиумите, уличните врачки и т.н. За мен за хора, които знаят да си изкарват хляба с лъжи. Истински медиуми или телепати - едва ли ще срещнем такива по телевизията.
Повечето хора притежаващи по-специални способности го крият, по простата причина наречена страх. Страх да не ги обявят за луди.
Всеки човек има интуиция. Въпроса е до колко развита е тя?!
Аз самата мога да предусещам... Как да го кажа?!
Тръпки, които пролазват по цялото ми тяло и се загнездват ниско в корема ми. Често те предвещават нещо лошо, почти винаги пряко свързано с мен самата. Номера е, че когато съм много нервна чувството е сходно и още се уча да ги различавам.
Друго, което е:
Случва ми се да знам, че съм била на дадено място, че съм срещнала даден човек или че съм направила дадено нещо.
Телепатия, мислено предаване на съобщения, дрън-дърн-дрън, наричайте го както искате... Вярвам го. Възможно е. Случвало ми се.
Когато познваш един човек, когато копнееш за него.. възможно е връзката ви да се пренесе на по-високо ниво. Думи, образи. Той заспива с дадена песен, ти я чуваш в съзнанието си точно докато си на прага на съня. Той започва изречението, ти го довършваш...

http://thenightworld.vampire-legend.com/forum.htm
Sweet Tease

Female Gemini
Данни на Героя
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Съб Сеп 18, 2010 3:22 am

Така, първо да кажа, че тия, където си мислят, че могат да предсказват бъдещето, са или невменяеми, или абсолютни кретени. Като бяхме по-малки, двете с Алето ходехме на врачки, за забавление. Беше ни смешно как си вярват и искахме да видим какво ще ни кажат. Понякога правехме сцени - от сорта, че им вярваме безрезервно и почвахме да се вайкаме - ами сега какво ще правим, ужас, ама вие всичко ни познахте! После излизахме от там и се спуквахме от смях колко тъпа е въпросната врачка и каква измамница е. Никога не сме ги приемали насериозно, докато разни такива луди започнаха да се бъркат в плановете ни, като манипулираха горките ни малоумни родители. На Алето й се случи миналата година. Искаше да кандидатства в академията за мода в Милано и майка й решила да попита своя близка приятелка, която гледала на кафе, какво се предвещавало. Оная пача, която е в БГ, звъннала на майката на Алекс, която е в Италия и започнала да й врачува по телефона на кафе, което била нарекла за Александра. Взимам си кратка пауза, за да се изсмея и да изпсувам колко дебилно и малоумно е това, само като се сетя за него. Въпросната пророчица казала, че Алето няма да я приемат и ще е по-добре да не кандидатства. Откачената й майка повярвала и НЕ дала пари на Алето за изпитите. Заради тая измамническа пача, най-добрата ми приятелка изгуби година от живота си, защото майка й е тъпа и проста и вярва на такива истории. Тази година Алекс кандидатства независимо от майка си и беше приета от първия път. Когато казала - видя ли, казах ти, че това са глупости, майка й отговорила - неее, този път беше писано да успееш. Отново пауза - немея пред малоумието на някои хора.
Разказвам това не за друго, ами защото точно днес тази тема леко наболя. Както си седях в магазина на майка ми, изведнъж при мен дойде кварталната врачка, която подочула, че ще заминавам и преди да успея да я спра, размятка некви карти по тезгяха и почна да бръщолеви куп тъпотии. За нещастие, майка ми беше до мен и чу всичко. Та, тая олигофренясала кранта почна да говори как пътят ми бил спрян, как не трябва да заминавам сега, а да отложа. Как ако си навия на пръста да замина, ще се случи нещо много лошо и колкото и да се опитвам да го спра, няма да успея. Как АЗ НЯМА ДА ЗАМИНА СЕГА В ПОНЕДЕЛНИК....... ДА ТИ ГО НАЧУ*АМ!!!!! Изсмях се, естествено. Имам билет, обмених си пари, ще ме чакат на летището, сега приготвям багажа, абе с две думи - всичко е тип-топ. Оная не млъкна - не, въпреки всичко ТИ НЯМА ДА ЗАМИНЕШ. Идеше ми да й разкървавя муцуната, честно. Та сега освен, че ми скапа настроението за целия ден и ми уби радостта от заминаването, седя тук от 3 часа и слушам майка ми как плаче и ме умолява да се откажа и да не замина. Защо? Заради нечии болен мозък ли? Абе, нямам думи просто... Да горят в ада, долни шарлатани!!!!!!!

Vicky Sullivan says: The best way to get over someone, is to get under someone else.
Cheating, drinking, drugs. It's all fair game.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Bobby
Неутронна Звезда
Неутронна Звезда

Male Taurus
Данни на Героя
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Съб Сеп 18, 2010 4:36 am

На мен ми се е случвало да виждам разни неща като кафенета, барове, стаи и т.н, които преди не съм виждал, но ми се струва, че съм бил в тях няколко пъти...
Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума

Female Gemini
Данни на Героя
Раса: човек
M.A.:

ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Вто Сеп 28, 2010 6:05 am

Това Боби, мисля, че се нарича дежавю. Аз понякога имам чувството че знам какво ще каже или направи даден човек. Не защото ми се струва позната ситуация, а просто дзз предвиждам го :Д.. Не е като да ми се случва само с близките които познавам добре. С много хора ми се случва. Предвидима работа :Д Глупаво ее..

Hailey Dash: Welcome to my happy place!
Now take your shits and leave!

winter love
Проксима Кентавър
Проксима Кентавър

Female Taurus
Данни на Героя
Раса: Елф
M.A.: Сигма Сигма

ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Вто Сеп 28, 2010 5:20 pm

Единственото нещо, което имам като пречувствие е кога ще се разваля времето. Дясното коляно започва да ме боли зверски и винаги познавам. Ден - два преди да стане студено, аз не мога да си свивам крака от болка.
Иначе във врачки и медиуми не вярвам...

И оназ въздишка с цвят на дъжд
е вече само в моите очи...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   

Дарби и предчувствия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1