The Universe
Клуб: Искам да си остана дете Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Клуб: Искам да си остана дете Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Клуб: Искам да си остана дете

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума
Venom Kiss


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Клуб: Искам да си остана дете Empty
ПисанеЗаглавие: Клуб: Искам да си остана дете   Клуб: Искам да си остана дете EmptyПон Авг 23, 2010 2:59 am

Клуб: Искам да си остана дете 24569_121396571204840_100000034926424_314523_4776234_n

Какви са плюсовете и минусите на детството? Искате ли да порастнете или не бързате? За които вече са възрастни: Липсва ли ви детството?


Членове на клуба :
Евкалипт.
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Евкалипт.
Централен нападател
Централен нападател
Евкалипт.


Female Sagittarius
Данни на Героя
Раса: шибана некромантка/ богиня на яростта и разрухата
Адрес: North-East Realm North-East Realm
M.A.:

Клуб: Искам да си остана дете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб: Искам да си остана дете   Клуб: Искам да си остана дете EmptyСря Авг 25, 2010 12:38 pm

За мен порастването е вече дошло, когато започнеш да се замисляш за дадени неща. Аз се усетих, когато започнах за всеки филм, който си пуснех, да мисля как ли е направено това или онова, колко ли пъти се е налагало да повтарят дадената сцена, дрън-дрън....
Наскоро ми съобщиха, че след 3 месеца получавам свой собствен апартамент, де факто, като навършва 18. И почвам да ги мисля едни такива "ами сега, мама му стара, там никой не е стъпвал от почти 8 години, как ше се чисти, какъв ремонт ще се прави, а работа достатъчно доходна работа сега къде да търся....пък и той чак в Пазарджик, аз къв ше го дървя там...."
Ей в такива моменти много ми се иска да си остана дете. Колкото повече раста и колкото повече ми идва акъла в главата, толкова повече отговорности идват. Понякога наистина ми липсват моментите, в които бях малко и наивно момиченце....
Върнете се в началото Go down
 
Клуб: Искам да си остана дете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Заявки за фен-клуб
» Клуб "Професия Блондинка"
» Клуб "Музикален Инвалид"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Universe :: КЛЮКАРНИК - Дискусии и спам :: ФЕН-КЛУБОВЕ-
Идете на:  
Protected by Copyscape Online Plagiarism Check
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии