The Universe
Дарби и предчувствия Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Дарби и предчувствия Flowwoe

Добре дошли в The Universe!

Форумът се премести на адрес: www.universebg.com
The Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Дарби и предчувствия

Go down 
+2
Себастиан Мур
Sweet Tease
6 posters
АвторСъобщение
Sweet Tease
The Master of the Universe
The Master of the Universe
Sweet Tease


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: Човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Дарби и предчувствия Empty
ПисанеЗаглавие: Дарби и предчувствия   Дарби и предчувствия EmptyСря Авг 11, 2010 8:17 am

Дарби и предчувствия Fortune-teller-clothes

Случвало ли ви се е някога да имате предчувствия за нещо, да сънувате неща, които се сбъдват, да предсказвате бъдещето и т.н.? Вярвате ли в медиуми, врачки и ясновидци? Гледате ли си на карти, кафе и други? Споделете...
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Себастиан Мур
Звезда-Заря
Звезда-Заря
Себастиан Мур


Male Aries
Данни на Героя
Раса: Стихиен вампир
Адрес: Vampire South Coast Vampire South Coast
M.A.:

Дарби и предчувствия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Дарби и предчувствия EmptyЧет Авг 19, 2010 10:03 pm

Aми, след като ще съм първия който ще пише тук поне дай да се изразя правилно, защото имам навика да започвам някакво изречение, то да става прекалено дълго и накрая да не се сещам за какво съм говорил... XD
Tъй, на мен лично не ми се е случвало да сънувам нещо и то да се сбъдне, но някой места които съм сънувал няколко дни след това ми се е случаво да попадна ня тях, а никога преди не съм бил там... Което според мен е доста странно...
Вярвам във подсъзнателни връзки, телекинеза, телепатия и всичко което можете да се сетите XD Дори извънземни. Просто не мога да приема, по цялата Вселена ние сме единствените живи същества...
Та, аз не вярвам във улични гледачки и медиуми и ясновидци дето ги дават по телевизията и т.н. Единствения медиум, в който вярвам е мен XD Така де, това в което вярвам е планените. Те могат да определят бъдеще, характер и т.н.
Преди няколко месеца заедно със сестра си си купихме книга за Хиромантията и мога да кажа, че някой неща са доста вярни и въпреки че не съм я прочел (книгата) все още цялата ми беше доста интересно и дори учителките в училище и всички от класа ми ме караха да им гледам на ръка XD Направо всичкото внимание на останалите, което спечелих с тази книга ме отказа да я прочета цялата XD Не съм от хората, които харесват вниманието... Иначе ми казваха че "предсказанията" ми са били почти напълно верни...
Така че мога да кажа че вярвам в тези неща, и понякога те могат да са доста точни, но зависи от човека който ти гледа... повечето вече не са истински гледачи и медиуми. Биха ти казали хиляди хубави неща, ако им дадеш малко пари :evil:
Иде ми да ги набия XD
Върнете се в началото Go down
Савана Мур
Променлива Звезда
Променлива Звезда
Савана Мур


Female Pisces
Данни на Героя
Раса: Вампир
Адрес: Vampire South Coast Vampire South Coast
M.A.:

Дарби и предчувствия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Дарби и предчувствия EmptyПет Сеп 10, 2010 1:19 am

Точно като Ники и аз не вярвам в медиумите, уличните врачки и т.н. За мен за хора, които знаят да си изкарват хляба с лъжи. Истински медиуми или телепати - едва ли ще срещнем такива по телевизията.
Повечето хора притежаващи по-специални способности го крият, по простата причина наречена страх. Страх да не ги обявят за луди.
Всеки човек има интуиция. Въпроса е до колко развита е тя?!
Аз самата мога да предусещам... Как да го кажа?!
Тръпки, които пролазват по цялото ми тяло и се загнездват ниско в корема ми. Често те предвещават нещо лошо, почти винаги пряко свързано с мен самата. Номера е, че когато съм много нервна чувството е сходно и още се уча да ги различавам.
Друго, което е:
Случва ми се да знам, че съм била на дадено място, че съм срещнала даден човек или че съм направила дадено нещо.
Телепатия, мислено предаване на съобщения, дрън-дърн-дрън, наричайте го както искате... Вярвам го. Възможно е. Случвало ми се.
Когато познваш един човек, когато копнееш за него.. възможно е връзката ви да се пренесе на по-високо ниво. Думи, образи. Той заспива с дадена песен, ти я чуваш в съзнанието си точно докато си на прага на съня. Той започва изречението, ти го довършваш...

Върнете се в началото Go down
http://thenightworld.vampire-legend.com/forum.htm
Sweet Tease
The Master of the Universe
The Master of the Universe
Sweet Tease


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: Човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Дарби и предчувствия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Дарби и предчувствия EmptyСъб Сеп 18, 2010 3:22 am

Така, първо да кажа, че тия, където си мислят, че могат да предсказват бъдещето, са или невменяеми, или абсолютни кретени. Като бяхме по-малки, двете с Алето ходехме на врачки, за забавление. Беше ни смешно как си вярват и искахме да видим какво ще ни кажат. Понякога правехме сцени - от сорта, че им вярваме безрезервно и почвахме да се вайкаме - ами сега какво ще правим, ужас, ама вие всичко ни познахте! После излизахме от там и се спуквахме от смях колко тъпа е въпросната врачка и каква измамница е. Никога не сме ги приемали насериозно, докато разни такива луди започнаха да се бъркат в плановете ни, като манипулираха горките ни малоумни родители. На Алето й се случи миналата година. Искаше да кандидатства в академията за мода в Милано и майка й решила да попита своя близка приятелка, която гледала на кафе, какво се предвещавало. Оная пача, която е в БГ, звъннала на майката на Алекс, която е в Италия и започнала да й врачува по телефона на кафе, което била нарекла за Александра. Взимам си кратка пауза, за да се изсмея и да изпсувам колко дебилно и малоумно е това, само като се сетя за него. Въпросната пророчица казала, че Алето няма да я приемат и ще е по-добре да не кандидатства. Откачената й майка повярвала и НЕ дала пари на Алето за изпитите. Заради тая измамническа пача, най-добрата ми приятелка изгуби година от живота си, защото майка й е тъпа и проста и вярва на такива истории. Тази година Алекс кандидатства независимо от майка си и беше приета от първия път. Когато казала - видя ли, казах ти, че това са глупости, майка й отговорила - неее, този път беше писано да успееш. Отново пауза - немея пред малоумието на някои хора.
Разказвам това не за друго, ами защото точно днес тази тема леко наболя. Както си седях в магазина на майка ми, изведнъж при мен дойде кварталната врачка, която подочула, че ще заминавам и преди да успея да я спра, размятка некви карти по тезгяха и почна да бръщолеви куп тъпотии. За нещастие, майка ми беше до мен и чу всичко. Та, тая олигофренясала кранта почна да говори как пътят ми бил спрян, как не трябва да заминавам сега, а да отложа. Как ако си навия на пръста да замина, ще се случи нещо много лошо и колкото и да се опитвам да го спра, няма да успея. Как АЗ НЯМА ДА ЗАМИНА СЕГА В ПОНЕДЕЛНИК....... ДА ТИ ГО НАЧУ*АМ!!!!! Изсмях се, естествено. Имам билет, обмених си пари, ще ме чакат на летището, сега приготвям багажа, абе с две думи - всичко е тип-топ. Оная не млъкна - не, въпреки всичко ТИ НЯМА ДА ЗАМИНЕШ. Идеше ми да й разкървавя муцуната, честно. Та сега освен, че ми скапа настроението за целия ден и ми уби радостта от заминаването, седя тук от 3 часа и слушам майка ми как плаче и ме умолява да се откажа и да не замина. Защо? Заради нечии болен мозък ли? Абе, нямам думи просто... Да горят в ада, долни шарлатани!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
Bobby
Неутронна Звезда
Неутронна Звезда
Bobby


Male Taurus
Данни на Героя
Раса: Човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Дарби и предчувствия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Дарби и предчувствия EmptyСъб Сеп 18, 2010 4:36 am

На мен ми се е случвало да виждам разни неща като кафенета, барове, стаи и т.н, които преди не съм виждал, но ми се струва, че съм бил в тях няколко пъти...
Върнете се в началото Go down
Venom Kiss
Факир на форума
Факир на форума
Venom Kiss


Female Gemini
Данни на Героя
Раса: човек
Адрес: West Valley West Valley
M.A.:

Дарби и предчувствия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Дарби и предчувствия EmptyВто Сеп 28, 2010 6:05 am

Това Боби, мисля, че се нарича дежавю. Аз понякога имам чувството че знам какво ще каже или направи даден човек. Не защото ми се струва позната ситуация, а просто дзз предвиждам го :Д.. Не е като да ми се случва само с близките които познавам добре. С много хора ми се случва. Предвидима работа :Д Глупаво ее..
Върнете се в началото Go down
http://www.rp-u.darkbb.info
winter love
Проксима Кентавър
Проксима Кентавър
winter love


Female Taurus
Данни на Героя
Раса: Елф
Адрес: North-East Realm North-East Realm
M.A.: Сигма Сигма

Дарби и предчувствия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Дарби и предчувствия EmptyВто Сеп 28, 2010 5:20 pm

Единственото нещо, което имам като пречувствие е кога ще се разваля времето. Дясното коляно започва да ме боли зверски и винаги познавам. Ден - два преди да стане студено, аз не мога да си свивам крака от болка.
Иначе във врачки и медиуми не вярвам...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дарби и предчувствия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарби и предчувствия   Дарби и предчувствия Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дарби и предчувствия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Universe :: КЛЮКАРНИК - Дискусии и спам-
Идете на:  
Protected by Copyscape Online Plagiarism Check
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии